Острожецька територіальна громада 5 листопада взяла участь у змаганнях "Краща спортивна громада - 2022"

Дата: 07.11.2022 12:46

На базі Мирогощанського аграрного коледжу 05 листопада проходили змагання "Краща спортивна громада - 2022".

Змагання проводилися з таких видів спорту: міні-футбол, теніс настільний, шахи, шашки, гирьовий спорт, дартс.

За підсумками змагань маємо такі результати:

І місце з шашок - Вишинська Катерина;

І місце з шахів - Левковець Василь;

А команда Острожецької територіальної громади у складі: Юрчука Олега, Тарнавського Олександра, Козака Романа, Цуманчука Олександра, Кислюка Павла, Коваля Іллі, Левчука Івана, Мойсіюка Віктора та Дорощука Руслана – стала срібним призером змагань.

Голова Острожецької громади Тарас Гордійчук висловлює слова вдячності спортсменам, які на достойному рівні представляли нашу громаду на змаганнях. І щиро бажає усім мирного неба, міцного здоров’я, успіхів та нових перемог!

🙏З вірою у серці, разом до Перемоги!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!🇺🇦