Команда Острожецького ліцею імені І. Єремеєва - бронзові призери щорічного турніру з міні-футболу пам`яті Юрія Грача

Дата: 25.10.2022 12:02

Вітаємо команду Острожецького ліцею - бронзових призерів щорічного турніру з міні-футболу пам’яті Юрія Грача.

Дуже важливо, щоб молодь долучалася до фізкультури і спорту.

Хоча футбол був дитячий, але були справжні дорослі емоції, розчарування від поразок і радість від перемог, і навіть серії пенальті.

Отож щиро вітаємо наших переможців та бажаємо гарно відпочити, набратися сил, аби надалі показати ще кращі результати та здобути нові перемоги!

А також щиро дякуємо нашим захисникам за можливість брати участь у таких заходах, за кожен день, який наближає нас всіх до перемоги.

Слава Україні! Слава її Героям!