Військові облігації відтепер у застосунку Дія

Дата: 07.10.2022 10:15

?Наші військові відважно боряться з окупантами, по сантиметру відвойовуючи кожен клаптик української землі.

?Як ми можемо їх підтримати? Один із варіантів: придбати військові облігації.

?Це, одночасно, підтримка обороноздатності та стабільного функціонування економіки України. Кожна облігація має назву тимчасово окупованого міста. Тобто купуєте облігацію Херсон, Мелітополь, Маріуполь або Крим — фінансуєте економіку країни та ЗСУ, а наші воїни працюють, щоб вже скоро над кожним з цих міст підняли синьо-жовтий стяг.

??Послуга вже доступна в застосунку "ДІЯ". Це класичний win-win: спонсорування перемоги України над росією та гарантований прибуток, адже потім кошти повернуться із відсотками.

??До речі, лише за першу добу через "ДІЮ" було придбано 12 тисяч військових облігацій.

??Якщо ви, як і мільйони українців ставите собі питання "що ще я можу зробити для моєї країни?", то ось Вам відповідь!

Станьте спонсором ПЕРЕМОГИ - придбайте військові облігації. Економіка повинна працювати!