Програма отримання грантів на створення або розвиток власного бізнесу

Дата: 14.07.2022 12:29

В Україні згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738 «Деякі питання надання грантів бізнесу» на порталі ДІЯ стартувала програма отримання грантів на створення або розвиток власного бізнесу.

Учасниками конкурсу можуть бути як діючі ФОП або юридичні особи, так і майбутні підприємці. Сума гранту до 250 тисяч грн.

З умовами надання допомоги можна ознайомитись за посиланням: https://diia.gov.ua/services/grant-na-vlasnu-spravu

Однією з умов надання допомоги є написання бізнес-плану.

Рівненський центр ПТО ДСЗ пропонує пройти триденне навчання за напрямом «Створення бізнес-плану в рамках мікрогрантів на започаткування або розвиток власного бізнесу». Заняття проводитимуть сертифіковані тренери за програмами Міжнародної організації праці.

В програмі навчання (24 год) передбачається вивчення всіх складових бізнес-плану, основ створення та оподаткування підприємств, практичне написання бізнес-плану.

Рівненський центр ПТО ДСЗ запрошує на навчання бажаючих взяти участь у даній програмі. Орієнтовна вартість навчання до 500 грн за умови формування групи в 10 осіб.

Для реєстрації на навчання прохання заповнити запропоновану форму: