Жнивна кампанія 2022 стартувала

Дата: 09.07.2022 09:50

Жнивна кампанія 2022 стартувала????????????

Перші дні липня ознаменувалися початком збору врожаю зернових. На полях громади уже працює сільгосптехніка, збираючи озимі культури. Робота кипить наповну, адже час жнив — це підсумок усієї багатоденної важкої праці впродовж сезону!!

Департаментом агропромислового розвитку та економічної політики проведено розрахунок затрат на обмолот зернових культур для населення з врахуванням вартості матеріально-технічних ресурсів(паливно-мастильні матеріали, запчастини, з/п, дохід) та інших складових витрат. Згідно з розрахунками, власникам комбайнів рекомендується застосовувати вартість обмолоту 36-40 гривень за 1 сотку. Вартість обмолоту може змінюватися в залежності від площі обмолоту, відстані до поля та інших чинників.

Також, власників комбайнів, просимо забезпечити належний технічний стан зернозбиральної техніки, відповідність обладнання та механізмів вимогам охорони праці та протипожежної безпеки.

Крім того, керівників сільгосппідприємств та приватних власників просимо звернути особливу увагу на НЕДОПУСТИМІСТЬ СПАЛЮВАННЯ СОЛОМИ ТА ІНШИХ ПОЖНИВНИХ РЕШТОК.

Дякуємо захисникам України за можливість працювати сьогодні, щоб забезпечити країну хлібом!

????????ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!????????