28 червня - День Конституції України

Дата: 28.06.2022 10:27

З Днем Конституції України????????

Наша держава, зробивши європейський вибір, у непростій боротьбі відстоює територіальну цілісність і свободу. І в ці дні ми особливо розуміємо важливість Основного Закону, який захищає наші державні символи, нашу мову, кордони, права кожного громадянина України.

Основою Конституції України є демократичні цінності, які єднають нас із країнами світового співтовариства, ідеали справедливості, рівності та верховенства права. Життя, здоров`я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнані найвищою цінністю у нашій державі.

Ми всі повинні пам’ятати, як багато залежить від кожного з нас, адже дотримання законодавства, повага до своєї держави, її історії, традицій мають стати життєвими принципами кожного.

Нехай Конституція забезпечує нам, повноцінне життя і дає можливість самореалізації у цьому житті!

Сил, терпіння та наполегливого руху вперед!

Слава нашій Україні! ????????