Сьогодні останній день, щоб підтвердити участь у мультитестуванні

Дата: 07.06.2022 10:34

Другий етап розпочнеться з 21 червня і триватиме до 7 липня. На цьому етапі потрібно остаточно вибрати місто, країну, а також у разі необхідності можна змінити населений пункт.

Можливість завантажити запрошення-перепустку з’явиться після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ (після 12 липня). У ньому буде зазначено дату, час і місце проходження основної сесії.

Охочі, які до 7 червня не мали змоги підтвердити участі в НМТ, можуть пройти тестування у додатковій сесії. Для цього вони мають дотримуватись алгоритму:

- з 8 до 18 липня ? підтвердити участь у додатковій сесії тестування і вибрати місто, де буде зручно скласти НМТ;

- з 1 до 10 серпня ? надати остаточну інформацію про бажання скласти НМТ;

- до 12 серпня ? отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для складання НМТ і датою та часом початку тестування;

- 16–20 серпня ? узяти участь у додатковій сесії НМТ.

Крім того, вступники, які не встигли заповнити реєстраційну картку до 19 квітня, матимуть змогу зробити це з 10 червня до 20 червня, таким учасникам буде запропоновано скласти тестування уже в додаткову сесію.

На зображенні може бути: 1 особа та ноутбук