До уваги жителів с. Острожець!

Дата: 27.05.2022 14:26

Інформуємо, що протягом наступних 4-5 днів відбуватимуться перебої з водопостачанням від водонапірної башні "Заводська", яка розташована по вул. Центральній.

Станом на 27 травня комунальна водонапірна башня вийшла з ладу, водозабезпечення населення здійснюватиметься від башні заводу "ІДНА", яка не розрахована на повноцінну заміну комунальної.

Аварійна ситуація на башні КП "Господар" виникла у зв'язку з пониженням рівня води в скважині та виходом з ладу насосного обладнання. Працівники КП "Господар" здійснюють підготовку до проведення ремонтних робіт та закупівлю необхідного обладнання.

Протягом останніх 2-х тижнів спостерігається надмірне споживання води з цієї башні, що спричинило пониження рівня в сважині. Звертаємося до жителів з проханням ощадливо використовувати воду та обмежити полив присадибних ділянок.

Дякуємо за розуміння!