Звіт про роботу методичного об'єднання вчителів природничого циклу Острожецької сільської ради за 2021 – 2022 н.р.

Дата: 24.05.2022 14:21

Звіт

про роботу методичного  об'єднання вчителів  природничого циклу Острожецької сільської ради за 2021 – 2022 н.р.

Давидюк  Т.П., керівник методичного об'єднання

У 2021 – 2022  н.р.  методичне об'єднання вчителів природничого циклу спрямувало роботу на:

• Підвищення рівня професійної компетентності та удосконалення рівня самоосвіти педагогів;
  • Втілення нових підходів щодо професійного зростання педагогів методичного об'єднання  природничого циклу;
  • Удосконалення методичного забезпечення уроку;
  • Розвиток критичного мислення на уроках природничого циклу в умовах сучасної української  школи;
  • Формування та розвиток в учнів загальнолюдських якостей , морально-психологічних якостей  громадянина-патріота.

Вчителі визначили та розпочали роботу  над своїми індивідуальними методичними темами.

Навчання предметів природничого циклу здійснюється за  оновленими програмами МОН України

Протягом 2021 – 2022 навчального року  було проведено 5 засідань, з них 2 організаційних, де  розглядалися нормативно-правові документи щодо організації навчально-виховного процесу  в закладах освіти, актуальні питання щоло аудиту шкіл, розвиток STEM-освіти в сучасних умовах, а також освітнє середовище.

Всі засідання проведено до плану роботи.

Вчителі природничого циклу вдосконалювали свою педагогічну майстерність протягом року , брали участь в онлайн-курсах на  різних платформах  та мають відповідні сертифікати.

Вчителі методичного об’єднання природничого циклу систематично використовують інноваційні технології, нові форми, методи і прийоми навчання, практично застосовують досягнення психолого-педагогічної науки й ефективний педагогічний досвід.

Проводилася робота між засіданнями:

• Проведення шкільних предметних олімпіад;
  • Підведення підсумків шкільних предметних олімпіад;
  • Визначення учасників ІІ туру предметних олімпіад;
  • Проводилась робота з обдарованими дітьми.

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії, біології, географії.

Біологія.

Вчитель Острожецького ліцею імені І. Єремеєва Давидюк Тетяна Павлівна

І місце – Троцюк Назар (8 клас)

Вчитель Острожецького ліцею імені І. Єремеєва Фенюк Ірина Юріївна

ІІІ місце – Комар Марія (9 клас)

Вчитель Острожецького ліцею імені І. Єремеєва Кравець Жанна Сергіївна

ІІ місце – Троцюк Назар (8 клас)

У 2021- 2022 році атестувалась Шокун Галина Василівна, вчитель хімії Борбинської ЗШ І-ІІІ ступенів, підтвердила результат попередньої атестації, а саме «Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель».

Традиційно у квітні вчителі заповнили діагностичні анкети  (онлайн). Після аналізу карт вчителі методичного об'єднання поставили перед собою на 2022 – 2023 н.р. наступні завдання:

• Продовжити удосконалення  на уроках природничого циклу різних форм  та методів, активізації пізнавальної діяльності учнів;
  • Продовжити  формування компетентної особистості учня, його світогляд, розвиток здібностей та обдарувань;
  • Продовжувати  формувати в учнів екологічне мислення;
  • Активізація розумової діяльності та розвиток ключових компетентностей учнів шляхом використання ІКТ;
  • Надання допомоги вчителю у вирішення актуальних проблем  навчання та  виховання школярів в умовах теперішнього часу.