Привітання голови Острожецької громади Тараса Гордійчука з Днем Матері

Дата: 08.05.2022 03:31

Дорогі і любі наші матері!

Від щирого серця вітаю Вас з одним з найтепліших і найдушевніших свят – Днем матері!

Цей день спонукає всіх нас промовити слова щирої вдячності за безмежну любов, постійну турботу, ніжність і ласку найдорожчій людині, яка подарувала кожному з нас радість життя – МАМІ.

Дякую Вам, дорогі наші матері, за Ваше велике серце, за недоспані ночі, переживання і молитви, за Ваше терпіння і витримку. Низький доземний уклін, шановні матері, за те, що виховуєте патріотів, які неймовірними зусиллями й навіть ціною власного життя, творять нову історію держави. Ми ніколи не забудемо подвигу ваших дітей – новітніх Героїв України!

Усім Вам, наші дорогі мами, турботливі бабусі, кохані дружини, міцного здоров’я! Будьте завжди усміхнені, сповнені невичерпної сили духу, життєвої енергії та наснаги! Тепла та затишку Вам, злагоди і душевного спокою! Нехай здоровими і люблячими будуть Ваші діти, нехай панує у Ваших родинах мир і злагода!

Миру нам усім! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

З повагою, голова Острожецької громади Тарас Гордійчук