19 квітня завершується реєстрація на мультипредметний тест

Дата: 18.04.2022 11:15

З огляду на ситуацію в державі Міністерство освіти і науки України ухвалило рішення про продовження термінів формування реєстраційних карток для участі в національному мультипредметному тестуванні (НМТ) до 19 квітня, завдяки цьому сотні охочих щодня отримують можливість брати участь у вступній кампанії.

Зауважимо, що однієї реєстраційної картки достатньо для потрапляння до бази даних про потенційних учасників НМТ, тому просимо випускників не створювати дублі реєстраційних карток і не надсилати свої документи до регіональних центрів оцінювання якості освіти повторно.

У травні кожний, хто зареєструвався для участі у вступному тестуванні, на своїй Інформаційній сторінці обов’язково повинен підтвердити бажання складати НМТ і повідомити організаторам про те, у якому регіоні він / вона перебуватиме в липні. Планується проведення трьох сесій НМТ: основної і додаткової в липні, а також спеціальної у вересні. Такий підхід дозволить усім абітурієнтам вступити до омріяних закладів освіти.