Пенсійний фонд України інформує:

Дата: 14.03.2022 12:48

Якщо ви не виїжджали і перебуваєте на своєму постійному місці проживання – будь ласка, очікуйте свою пенсію вдома або можете забрати її у відділенні згідно зі звичайним графіком. Залежно від розвитку ситуації дати виплат можуть бути перенесені, але виплати обов’язково будуть.

У РАЗІ ТИМЧАСОВОЇ ЗМІНИ ФАКТИЧНОГО МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ОДЕРЖУВАЧІ ПЕНСІЙ можуть звертатись до Контакт-центру Укрпошти за номером телефону 0 800 300 545 або до Пенсійного фонду України за номерами телефонів, які розміщені за посиланням https://www.facebook.com/100064836671384/posts/322026846635202/.