Фінальні матчі ІІІ відкритого зимового чемпіонату з міні-футболу Острожецької ТГ

Дата: 14.02.2022 20:00

В Острожецькій громаді 13 лютого 2022 року відбувся завершальний 7 тур ІІІ відкритого зимового чемпіонату Острожецької ТГ з міні-футболу 2022 року, за перемогу в якому впродовж  двох місяців змагалися 8 команд.

????За підсумками проведеного  чемпіонату у гострій, безкомпромісній боротьбі перше місце???? зайняла ФК «Ветеран» (с. Острожець), друге ????– ФК «Камаз-Агро» (с. Острожець), третє???? – ФК «Тріумф» (с. Ярославичі – с. Городниця). Індивідуальні нагороди???? отримали: кращий гравець – Коваль Ілля (ФК «Камаз-Агро»), кращий бомбардир – Полицяк Артем (ФК «Борбин»), кращий воротар – Неділько Ігор (ФК «Ветеран»).

Голова Острожецької громади Тарас Гордійчук привітав і нагородив переможців чемпіонату грамотами, статуетками, медалями та подарунками.  А також побажав футболістам наснаги й нових перемог!