29 січня - в Україні День пам'яті героїв Крут

Дата: 31.01.2022 10:48

29 січня з болем та гордістю в серці ми, разом з усією Україною, вшановуємо подвиг та пам’ять героїв Крут, молодих українців – студентів київських вищих навчальних закладів та гімназистів старших класів, полеглих у бою за незалежність нашої країни. Цей бій, 29 січня 1918 року, мав важливе значення у контексті національно-визвольної боротьби за українську державність, фактично за наше з вами теперішнє і майбутнє.

Подвиг героїв Крут є прикладом любові та відданості Україні, незламності та сміливості українського народу, символом патріотизму і жертовності у боротьбі за українську державу!

Сьогодні наші захисники, як і тоді під Крутами та в інших історичних битвах, відстоюють незалежність та соборність України.

Вшановуючи пам’ять загиблих під Крутами, ми низько схиляємо голови в глибокій пошані перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну. Вони назавжди залишаться Героями та взірцем палкої любові до нашої Батьківщини.

Вічна пам’ять юним героям Крут!

Слава Україні та її Героям!