Острожецька громада з 27 січня 2022 року переходить у "червону" зону епіднебезпеки

Дата: 27.01.2022 14:08

Дане рішення було прийняте на засіданні комісії ТЕБ та НС Острожецької сільської ради, відповідно до рішення обласної комісії ТЕБ та НС.

Члени комісії вирішили:

1. Встановити з 00 год. 00 хв. 27 січня 2022 року "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

2. Запровадити на території громади обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для "червоного" рівня епідемічної небезпеки поширення небезпеки гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

3. Забезпечити щоденну оцінку епідемічної ситуації на рівні територіальної громади та вжиття дієвих заходів стримування значного поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

4. Рекомендувати керівникам закладів освіти Острожецької сільської ради:

- заборонити відвідування закладів освіти здобувачами освіти за умови захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції понад 50% здобувачів освіти та/або персоналу закладу освіти;

- розглянути можливість оголошення в закладах загальної середньої освіти карантину в термін на два тижні або проведення освітньго процесу у дистанційній чи змішаній формі навчання.

- обмежити відвідування сторонніми особами закладів освіти.

Обмеження червоного рівня не будуть застосовуватися за умови наявності у всіх відвідувачів, працівників та організаторів масових (культурних, спортивних, релігійних тощо) заходів, розважальних закладів, закладів громадського харчування, ринків, спортзалів тощо, зеленого Covid-сертифікату.

В "червоній" зоні дозволяється робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів.