В Острожецькій громаді оголошується благодійна акція "Святий Миколай іде до дітей"

Дата: 14.12.2021 12:04

Наближається чудове зимове свято, яке з нетерпінням чекають усі діти нашої громади – свято Святителя Миколая Чудотворця. До цього свята кожен починає вірити в диво, а особливо – діти. Проте є діти, які найбільше потребують підтримки і опіки. Саме тому ми вирішили подарувати цим дітям справжню новорічну казку, реалізувавши благодійну ініціативу.

Отож, просимо підприємців та усіх бажаючих долучитися до благодійної акції «Святий Миколай іде до дітей».

Благодійна акція триватиме з 14.12.2021 року по 17.12.2021 року включно.

Усю детальну інформацію про дітей можна дізнатись за номером телефону: 38 (096) 40 78 414, а також у відділі соціального захисту населення. Подарунок можна передати самостійно або ж принести у Острожецьку сільську раду (1 поверх).

Дуже хочеться, щоб радість свята увійшла у кожен дім, кожну родину, наповнила душі і серця любов’ю, спокоєм та надією.