Сімейні лікарі с. Острожець сьогодні отримали п'ять програмно-апаратних комплекси для телемедицини IDIS2GO

Дата: 10.12.2021 20:15

Сімейні лікарі с. Острожець сьогодні отримали п`ять програмно-апаратних комплекси для телемедицини IDIS2GO.

Медичне обладнання з функцією телемедицини придбано завдяки співфінансуванню коштів громади, обласного та державного бюджетів.

Програмно-апаратний комплекс для телемедицини – це портативний, телемедичний програмно-апаратний комплекс, що забезпечує діагностику функцій та періодичний нагляд за пацієнтом в процесі лікування або реабілітації.

Даний пристрій призначений для збору, передачі та зберігання інформації про показники діяльності (фізіологічні параметри) організму пацієнта, а саме: вимірювання артеріального тиску, електрокардіографічне дослідження, частота серцевих скорочень, вимірювання функцій дихання, вимірювання насиченості крові киснем, частоти пульсу, вимірювання температури тіла, проведення фотозйомки та аудіо запису.

Відтепер сімейний лікар зможе проконсультуватись із профільними лікарями: пульмонологом, ендокринологом, кардіологом, дерматологом — і все це оперативно, просто з робочого місця.