В Острожецькій громаді розпочав роботу поліцейський офіцер громади

Дата: 02.12.2021 15:25

На посаду поліцейського офіцера Острожецької громади призначено Кужекіна Володимира Миколайовича.

Наша громада - одна із 32 територіальних громад Рівненської області, яка уже взяла участь у пілотному проєкті «Поліцейський офіцер громади».

Як повідомлялося раніше, для реалізації даного проєкту у місті Рівне голова Острожецької громади Тарас Гордійчук підписав від імені громади Меморандум про співпрацю та партнерство із Головним управлінням Національної поліції в Рівненській області. Сільська рада відповідно облаштувала робочий кабінет та забезпечила комп´ютерною технікою, меблями і побутовими приладами. Також за кошти громади придбали службовий автомобіль.

А в м. Рівне для правоохоронця урочисто вручили ключі від автомобіля, сертифікат учасника проекту «Поліцейський офіцер громади» та помпову рушницю. З даного моменту офіційно розпочалася робота офіцера на території громади.

До відома громадян, поліцейська станція, на якій постійно працюватиме офіцер громади, розташована в с. Острожець, вул. Незалежності, 12. Щодня він буде на зв’язку за телефоном: +38(066) 824 24 05.