В Острожецькій сільській раді відбулося засідання позачергової 10 сесії

Дата: 22.10.2021 17:29

Фото без описуВ Острожецькій сільській раді 22 жовтня відбулася позачергова 10 сесія, на якій депутатським корпусом були прийняті важливі рішення, а саме:
- виділено кошти 56 особам в сумі 50 тис. грн. для надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій (АТО, ООС), сім’ям загиблих (померлих або визнаних такими, що пропали безвісти в зоні АТО, ООС) до Дня захисника України;
- виділено кошти на заробітну плату обслуговуючого персоналу закладів загальної середньої освіти та дошкільних закладів освіти , оплату комунальних послуг та енергоносіїв.
- виділено субвенцію КНП «Острожецька районна лікарня», КНП «Млинівська ЦРЛ» та програму підтримки у сфері соціального захисту;
- затверджено протокол комісії «Турбота», відповідно до якого надано одноразову матеріальну допомогу у загальній сумі 30 тис. грн. 22 жителям громади.

Також на сесії депутатами було розглянуто ряд важливих земельних питань, зокрема таких, які надалі приноситимуть наповнення місцевого бюджету.