Привітання голови Острожецької громади Тараса Гордійчука з Днем працівників освіти

Дата: 03.10.2021 11:00

Дорогі вчителі, ветерани педагогічної праці!
Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем вчителя!

Бути педагогом – це покликання, це доля. Тільки людина з тонкою душею, гарячим серцем і величезним багажем знань може донести до дітей важливе, значуще, потрібне, допомагаючи добрим словом, мудрою порадою, вибором життєвого шляху.

Бажаю вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, миру, достатку, відчуття неповторності життя,  невичерпних творчих сил і натхнення. Нехай вашу працю шанує суспільство, нехай ваші уроки людяності з вдячністю через десятиліття пронесуть в пам'яті ваші учні. Нехай всі вони в дорослому житті стануть порядними людьми, патріотами рідної країни, якими всі ми будемо пишатися.

Хай завжди щедрою буде освітянська нива, а успіх і удача будуть вірними супутниками в усіх ваших починаннях!

З повагою, голова Острожецької громади Тарас Гордійчук