Урочистості до Дня рятувальника

Дата: 20.09.2021 09:21

З нагоди професійного свята – Дня рятівника, голова Острожецької громади Тарас Гордійчук узяв участь в урочистостях та щиро привітав працівників 6 Державної пожежно-рятувальної частини 4-го державного пожежно-рятувального загону.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, рішучі та сміливі дії, виявлені під час гасіння пожеж та порятунку життя людей, а також з нагоди Дня рятівника, грамотами Острожецької сільської ради нагороджено:

- прапорщика служби цивільного захисту Сидоренка Андрія;

- прапорщика служби цивільного захисту Лічка Віктора.

За досягнення позитивних результатів у службовій діяльності, виконавчу дисципліну, сумлінне ставлення до функціональних обов’язків почесною грамотою Дубенської районної державної адміністрації нагороджений директор КЗ «Острожецька сільська пожежна команда" Володимир Пархомей.