В Острожецькій сільській раді відбулося засідання 9 сесії

Дата: 31.08.2021 17:03

Сьогодні в Острожецькій сільській раді відбулося засідання 9 сесії, на якій депутатським корпусом було прийнято ряд важливих рішень, серед яких:

- Затверджено протокол комісії «Турбота», відповідно до якого надано одноразову матеріальну допомогу у загальній сумі 38 тис. грн. 10 жителям громади, котрі потребують лікування та реабілітації,

- Затверджено функціонування групи продовженого дня на базі Острожецького ліцею.

- Створено службу у справах дітей Острожецької сільської ради.

- За особистою заявою достроково припинено повноваження депутата Острожецької сільської ради VIII скликання Шапрана Миколи Григоровича.

- Створено комунальний заклад «Центр культури, дозвілля та спорту Острожецької сільської ради».

- Виділено кошти з обласного та місцевого бюджету для закупівлі комп’ютерної техніки для педагогічних працівників, для придбання житла для дитини з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, а також отримано кошти на проект «Облаштування рекреаційного простору 21 століття на основі ідентичного досвіду садово-культурної пам’ятки 18 століття у селі Острожець».

Також на сесії депутатами було розглянуто ряд важливих земельних питань, зокрема створено перелік земельних ділянок, право оренди яких буде здобуватися на аукціонах, які приноситимуть дохід до місцевого бюджету.