6 турнір з міні-футболу присвячений пам’яті Ігоря Єремеєва серед дорослих

Дата: 17.08.2021 17:35

У неділю 15 серпня відбувся турнір з міні-футболу присвячені пам’яті Ігоря Єремеєва серед дорослих, у якому взяли участь 16 команд: ФК «Камаз-Агро» (Острожець), ФК «Каштан» (Острожець), ФК «Ветеран» (Млинів), ФК «OLAM-KESEF» (Острожець), ФК «Новосілки», ФК «Ветеран» (Острожець), ФК «Боремець» (Ярославичі), ФК «Перемилівка», ФК «Ярославичі», ФК «Атлетік» (Млинів), ФК «Підгайці», ФК «Острожець», ФК «Бокійма», ФК «Борбин», ФК «Довгошиї», ФК «ІДНА» (Острожець).

У напруженій боротьбі за кубок пам’яті Ігоря Єремеєва два призових місця зайняли острожецькі команди: перемогу уже втретє поспіль здобула ФК «Камаз-Агро», а друге місце посіла команда ФК «Острожець». Команда ФК «Ярославичі» зайняла третє призове місце.

Кращим гравцем турніру серед дорослих став Левчук Іван (ФК «Камаз-Агро»). Остапук Віталій із ФК «Острожець» - кращим воротарем. Кращим бомбардиром став Мохамед Набіл із ФК «Підгайці».

Усі переможці турніру отримали кубки, грамоти, медалі та грошові винагороди.

Голова Острожецької громади Тарас Гордійчук висловлює щирі слова вдячності організаторам та спонсорам проведення турніру – Єремеєву Євгену, Острожчук Ярославі, Гордійчуку Олександру, а також усім учасникам турніру; працівникам ФСК «Горизонт» – Карповичу Юрію, Войтович Людмилі; медичним працівникам – Михнюку Петру, Федорук Софії, Остапчук Оксані; жителям громади, які допомогли підготували стадіон до турніру – Профоруку Віталію, Юрчуку Олегу, Лічку Андрію, Кулаку Ігорю; учасникам художньої самодіяльності Острожецького будинку культури та усім причетним до даного дійства!