В Острожецькій громаді відбувся 3 дитячий турнір з міні-футболу присвячений пам’яті Ігоря Єремеєва

Дата: 16.08.2021 17:18

В Острожецькій громаді на цих вихідних відбулися турніри з міні-футболу присвячені пам’яті Ігоря Єремеєва, котрі щороку збирають навколо себе зовсім юних та дорослих футболістів, вболівальників, а також друзів та прихильників Ігоря Мироновича.

14 серпня проходив 3 дитячий турнір з міні-футболу, в якому взяли участь 8 команд: ФК «Ярославичі», ФК «Довгошиї», ФК «Горизонт» (Острожець), ФК «OLAM» (Острожець), ФК «Війниця», ФК «Бокійма», ФК «Уїздці», ФК «OLAM-2» (Острожець).

У боротьбі за кубок перемогу здобула ФК «Довгошиї», друге почесне місце отримала ФК «Горизонт» (Острожець), а третє – ФК «Ярославичі».

Учасники дитячого турніру пам’яті Ігоря Єремеєва отримали індивідуальні нагороди:

• кращий  гравець -  Кутасюк Роман (ФК «Горизонт»);
  • кращий воротар – Хевзюк Стас (ФК «Довгошиї»);
  • кращий бомбардир – Дзятко Олександр (ФК «Бокійма»).

Усі переможці дитячого турніру отримали кубки, грамоти та медалі.

Голова Острожецької громади Тарас Гордійчук щиро вітає переможців, висловлює щирі слова вдячності усім організаторам та спонсорам проведення турніру, а також учасникам та усім причетним до даного заходи!