Програма  засідання №1 методичного об’єднання вчителів математики, фізики та інформатики

Дата: 16.08.2021 17:42

Програма  засідання №1

методичного об’єднання вчителів математики , фізики та інформатики

Острожецької сільської ради

26 серпня 2021 року

Острожецький  ліцей імені І.Єремеєва

Тема.  Компетентнісне спрямування освітнього процесу з математики, фізики та астрономії, інформатики в умовах освітніх змін.

Мета: ознайомитися з нормативними документами про викладання предметів фізико-математичного циклу та інформатики у поточному навчальному році.

План роботи

1. 10.00 – 10.15 Привітання. Реєстрація учасників.

1. 10.15 – 10.35 Виступ «Ознайомлення та обговорення інформаційно-методичних листів Міністерства освіти і науки України «Про вивчення математики, фізики та інформатики в 2021-2022 н.р.»».

Вайнер І.В. керівник МО

1. 10.35 – 11.00 Виступ «Проєктування уроку математики в умовах компетентнісно орієнтованого навчання. Формування та реалізація індивідуальних освітніх траєкторій для здобувачів освіти».

Профорук Надія Карпівна

вчитель математики

Уїздецької ЗОШ І – ІІІ ст.

1. 11.00 – 11.25 Виступ «Планування та організація освітнього процесу в закладах ЗСО на основі типових освітніх програм. Застосування STEM-технологій в освітньому процесі з фізики.»

Вайнер І.В. керівник  МО

1. 11.25 – 11. 40 Виступ «Особливості викладання курсу інформатики в початковій школі у контексті Нової української школи. Використання хостингу при вивченні модуля «Веб-технології»».

Новосад Олена Василівна

вчитель інформатики

Борбинської ЗОШ І – ІІІ ст.

1. 11.40 – 12.00 Ознайомлення та корекція плану роботи методичного об’єднання  вчителів фізико-математичного циклу та інформатики.

Вайнер І.В. керівник  МО

Члени МО

1. 12.00- 12.10 Рефлексія.

Вайнер І.В. керівник МО.