Оздоровлення та відпочинок дітей Острожецької громади у 2021 році

Дата: 04.08.2021 12:23

Турбота про стан здоров’я дітей є одним з основних показників ставлення громади до проблем підростаючого покоління. Поліпшення стану здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил, створення умов для розвитку творчих здібностей забезпечується шляхом організації оздоровлення та відпочинку дітей.

На час літнього періоду у 2021 році, відповідно до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Острожецької сільської ради, використано 40 тис. грн. місцевого бюджету та 26 220 тис. грн. виділено з обласного бюджету.

На особливому контролі знаходиться питання оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорії.

Протягом 2021 року оздоровленням охоплено 8 дітей з них: 7 дітей із пільгової категорії малозабезпеченої сім'ї, направлялися до «Острозького дитячого санаторно-оздоровчого комплексу «Країна мрій», та 1 дитина учасника бойових дій, з 20% батьківською доплатою, направлялася до Міжнародного дитячого центру «Артек».

Також з 26 липня по 3 серпня тривав освітній оздоровчий табір для  10 учасників секції «дзюдо» ФСК «Горизонт», який проводився на озері Добро Волинської спортивної бази товариства «Динамо». Із місцевого бюджету на відпочинок та оздоровлення дітей використано 20 тис. грн.

Спеціалістами Острожецької сільської ради і надалі буде проводитися цілеспрямована робота направлена на забезпечення літнього відпочинку дітей, особливо соціально-вразливих верств населення,  адже проведення літнього оздоровлення є завжди пріоритетним.