Оголошується дистанційний відкритий вокальний фестиваль-конкурс «Багатоголоса Україна»!

Дата: 28.07.2021 10:29

Острожецька сільська рада та КЗ «Острожецький будинок культури» до Дня прапора та 30-ої річниці незалежності України оголошують дистанційний відкритий вокальний фестиваль-конкурс «Багатоголоса Україна»!

Мета конкурсу: підтримка обдарованих дітей, створення умов для розвитку їх талантів.

Запрошуємо до участі у фестивалі-конкурсі усіх дітей, віком до 17 років. Надсилайте свої відзняті відео до 16 серпня на вайбер 0986648203, або електронну адресу vokpr4@ukr.net .

Дистанційний відкритий вокальний фестиваль-конкурс «Багатоголоса Україна» проводитиметься з 28.07. по 20.08.2021 року, а голосування триватиме з 17.08 по 20.08 до 14.00 год. на офіційній фейсбук-сторінці Острожецької громади.

Переможці визначатимуться найбільшою кількістю лайків відповідно до вікових категорій фестивалю-конкурсу:

І. Діти до 8 років;

ІІ. Діти від 9-12 років;

ІІІ. Діти від 13-17 років.

Вимоги до проведення дистанційного фестивалю-конкурсу:

1. Для участі у фестивалі-конкурсі учасник подає один конкурсний номер тривалістю до 5 хвилин.
  2. Відеозйомка має бути якісна і відповідати регламенту.
  3. Учасниками фестивалю-конкурсу можуть бути діти до 17 років (включно).
  4. Надсилаючи відео, обов’язково вказуйте свої дані: прізвище, ім’я, по батькові, вік, адресу.
  5. Відео, які будуть надіслані пізніше 16 серпня та не відповідатимуть умовам проведення фестивалю-конкурсу, до уваги не братимуться.

Переможці дистанційного відкритого вокального фестивалю-конкурсу «Багатоголоса Україна», приуроченого до Дня прапора та 30-ої річниці незалежності України будуть нагороджені грамотами Острожецької сільської ради.

З нетерпінням чекаємо на ваші відео та бажаємо успіхів!!!