В Острожецькій сільській раді відбулося засідання позачергової 8 сесії

Дата: 26.07.2021 10:01

В Острожецькій сільській раді 23 липня відбулося засідання позачергової 8 сесії, на якій депутатським корпусом були прийняті важливі рішення, а саме:

- Затверджено Програму надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2021 рік та Програму відшкодування коштів а надання пільг з послуг зв’язку окремій категорії громадян.

- Отримано кошти для відшкодування витрат на придбання інсуліну  жителям громади на з місяці.

- Виділено кошти на заробітну плату  працівникам КНП «Острожецька районна лікарня».

Призначено Михнюка Петра Миколайовича в.о. директора КНП «Острожецька районна лікарня».

Також на сесії депутатами було розглянуто ряд важливих земельних питань, зокрема таких, які надалі приноситимуть наповнення місцевого бюджету: створено перелік земельних ділянок, право оренди яких буде здобуватися на аукціонах; встановлено розмір орендної плати 12% на земельний податок для ПрАТ «Рівнеобленерго».