Відбувся Чемпіонат Острожецької ТГ з ловлі риби поплавцевою вудкою серед юніорів 2021 року

Дата: 29.06.2021 11:20

28 червня у селі Уїздці з нагоди відзначення 25-ої річниці Дня Конституції України пройшов Чемпіонат Острожецької ТГ з ловлі риби поплавцевою вудкою серед юніорів 2021 року, який відбувся за ініціативи орендаря водойми Шустера О.К. та за сприяння Острожецької територіальної громади, ТзОВ «ІДНА», депутата Рівненської обласної ради Ярослави Острожчук, приватного підприємця В’ячеслава Теліцина.

Захід розпочинали учасники художньої самодіяльності Уїздецького будинку культури, які словом і піснею донесли кожному глядачеві про красу і велич нашої країни.

У Чемпіонаті Острожецької ТГ з ловлі риби поплавцевою вудкою серед юніорів 2021 року прийняли участь 44 школяра віком від 10 до 16 років. Змагання проводилися у ІІ тури, кожен з яких тривав по півтори години. Судді змагань підбивали підсумки за загальною вагою спійманої риби кожним учасником.

Під час проведення чемпіонату було забезпечене безкоштовне харчування для всіх учасників від ТзОВ «Ідна» Також під час заходу можна було посмакувати рибацькою юшкою, зокрема для усіх гостей функціонувала локація ТзОВ «Ідна».

За підсумками суддів чемпіонату були визначені переможці – десять учасників, які спіймали найбільше риби на вагу:

I місце – Власюк Владислав (1023 г)

II місце – Гончарук Богдан (1016 г)

III місце – Дмитрук Андрій (890 г)

IV місце –Підборецький Ол. (844 г)

V місце – Островецький Богдан (708 г)

VI місце – Кучерявий Андрій (650 г)

VII місце – Моленко Василь (581 г)

VIII місце – Конончук Максим ( 568г)

IX місце – Гузуватий Олександр (435 г)

X місце – Каташинська Анастасія (368 г)

Переможці змагань, а також різноманітних номінацій нагороджені кубком, дипломами, медалями, канцелярським приладдям, а також рибальськими снастями.

Голова Острожецької громади Тарас Гордійчук щиро вітає переможців Чемпіонату Острожецької ТГ з ловлі риби, висловлює слова подяки учасникам, організаторам, спонсорам, суддям змагань та усім причетним до даного заходу!