УВАГА!!! До Міжнародного дня захисту дітей оголошується дистанційний відкритий хореографічний фестиваль-конкурс «У ритмі танцю»!

Дата: 24.05.2021 17:43

Острожецька сільська рада та КЗ «Острожецький будинок культури» до Міжнародного дня захисту дітей оголошують дистанційний відкритий хореографічний фестиваль-конкурс «У ритмі танцю»!

Мета конкурсу: відродження, збереження і розвиток національної культури; створення умов для підтримки та розвитку дитячої та юнацької творчості.

Дистанційний відкритий хореографічний фестиваль-конкурс «У ритмі танцю» проводитиметься з 24.05. по 04.06.2021 року, а голосування триватиме з 01.06 по 04.06 до 14.00 год. на офіційній фейсбук-сторінці Острожецької громади. Переможець буде обраний найбільшою кількістю лайків.

Запрошуємо до участі у фестивалі-конкурсі усіх дітей, віком до 17 років, надсилаючи свої відзняті відео до 31 травня на вайбер 0986648203, або електронну адресу vokpr4@ukr.net .

Вимоги до проведення дистанційного фестивалю-конкурсу:

1. Для участі у фестивалі-конкурсі подаються один або два танці, тривалістю до 5 хвилин.
  2. Відеозйомка має бути якісна і відповідати регламенту.
  3. Учасниками фестивалю-конкурсу можуть бути діти до 17 років (включно).
  4. Надсилаючи відео, обов’язково вказуйте свої дані: прізвище, ім’я, по батькові, вік, адресу.
  5. Відео, які будуть надіслані пізніше 31 травня та не відповідатимуть умовам проведення фестивалю-конкурсу, до уваги не братимуться.

Переможці дистанційного відкритого хореографічного фестивалю-конкурсу «У ритмі танцю», приуроченого до Міжнародного дня захисту дітей, будуть нагороджені грамотами Острожецької сільської ради.

З нетерпінням чекаємо на ваші відео та бажаємо успіхів!!!