Рівненська область, Дубенський район

Фінал Кубка Дубенського району

Дата: 11.05.2021 17:32
Кількість переглядів: 383

10 травня у селі Привільне відбувся фінал Кубка Дубенського району присвячений пам’яті О .В. Кириченка, у якому зустрілися команди ФК «Камаз-Агро» (с.Острожець) та ФК «Підлужжя».

До відома вболівальників, у команді «Підлужжя» приймали участь гравці команди майстрів, які беруть участь у першій лізі чемпіонату України.

У дуже цікавій та запеклій боротьбі перемогли наші земляки. Основний час закінчився із рахунком 2:2. Наші футболісти зрівняли рахунок на останніх секундах основного часу матчу. Рахунок зрівняв граючий тренер  команди «Камаз-Агро» Олег Юрчук.

Відповідно, було додано ще два додаткових тайми по 15 хвилин. В них наші футболісти показали зібраність та впевненість та виграли додатковий час із рахунком 3:1, і в загальному рахунку матчу перемогли із рахунком 5:3.

На грі були присутні перший заступник голови Рівненської обласної асоціації футболу Олег Кучер та голова Дубенської районної федерації футболу Андрій Бронський, від яких команда-переможець отримала Кубок та медалі за І місце, а у номінації «Кращий гравець Кубка» отримав особистий подарунок гравець ФК «Камаз-Агро» Олег Шахраюк.

Головний тренер ФК «Камаз-Агро» Олег Юрчук щиро дякує гравцям команди за самовіддану гру та здобуття перемоги у Кубку!

Голова Острожецької громади Тарас Гордійчук висловлює подяку землякам-переможцям, бажає успіхів, наснаги та нових перемог!