Всеукраїнська акція «Серце до серця»

Дата: 05.04.2021 10:36

З 1 квітня по 30 вересня 2021 року по всіх регіонах України проходить 16-та Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!». В Рівненській області координує проведення зазначеної акції управління молодіжної політики та спорту департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту облдержадміністрації.

Благодійна акція проводиться з метою розвитку волонтерського руху, виховання громадянської відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України. Проведення акції дасть можливість придбати неотологічне обладнання у дитячі відділення лікарень кожної області України та Рівненської зокрема.

Детальніше про акцію за посиланням:

Долучаймося до проведення акції та благодійного збору.

Реквізити для перерахування благодійних внесків:

1. АТ КБ «ПРИВАТБАНК» IBAN UA 17 305299 0000026008043604327 ЄДРПОУ 34354227.
  2. АТ «Кредобанк» IBAN UA 39 325365 0000002600501306399 ЄДРПОУ 34354227.

Обов’язково зазначати призначення платежу: Благодійний внесок на закупівлю медичного обладнання для РІВНЕНСЬКОЇ області. Чеки необхідно зберегти та направити копію на електронну адресу sv_molod@ukr.net із позначкою «Серце до серця».