В Острожецькій громаді відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня

Дата: 02.04.2021 16:29

Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 р. № 930, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.12.2010 р. за № 1255/18550, та з метою забезпечення ефективності освітнього процесу, його вдосконалення в Острожецькій сільській раді 2 квітня відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня.

Було атестовано 5 керівних кадрів закладів освіти Острожецької сільської ради, які за рішенням атестаційної комісії визнано такими, що відповідають своїй займаній посаді, а також 17 педагогічних працівників, котрим присвоєно (підтверджено) кваліфікаційні категорії та звання.

Підсумки атестації свідчать про професійне зростання педагогічних працівників навчальних закладів Острожецької ТГ. Цьому сприяла ціла низка чинників, у тому числі різноманітність форм методичної роботи, спрямованої на виявлення, вивчення та поширення педагогічного досвіду через семінари, онлайн-вебінари, методоб’єднання, виховні заходи.

Голова Острожецької громади Тарас Гордійчук щиро вітає педагогічних працівників із успішним проходженням атестації та бажає творчих здобутків у подальшій професійній діяльності!