Вітаємо нашу жіночу волейбольну збірну!
Дата: 23.03.2021 12:13
Кількість переглядів: 415
21 березня у смт. Млинів відбулися зональні змагання розіграшу Кубка області з волейболу серед жіночих збірних територіальних громад.
Збірна Острожецької територіальної громади виборола ІІІ місце. У групових матчах програла збірній Дубенської ТГ та обіграла Млинівську та Підлозцівську територіальні громади. За ІІІ місце перемогли збірну Вербської ТГ Дубенського району.
За словами глядачів та суддів наша збірна показала якісну гру.
Голова Острожецької громади Тарас Гордійчук щиро вітає нашу жіночу волейбольну збірну із призовим місцем, дякує за гідну участь у змаганнях, бажаючи успіхів та нових перемог!