В Острожецькій громаді 2 березня відбувся І етап обласного конкурсу читців-декламаторів «В Тарасовій думі, у Лесиній пісні живе Україна моя»

Дата: 05.03.2021 14:42

З метою вивчення учнівською молоддю спадщини Тараса Шевченка та Лесі Українки, долучення підростаючого покоління до збереження культурної спадщини українського народу, виховання почуття патріотизму та національної гідності, в Острожецькій сільській раді 2 березня відбувся І етап обласного конкурсу читців-декламаторів «В Тарасовій думі, у Лесиній пісні живе Україна моя».

За підсумками журі перемогу в конкурсі здобули:

1. Переможці у номінації «Читці»:

І вікова  категорія :

- І місце – Коденець Діана, учениця Острожецького ліцею (керівник Герасимчук В.М.);

- ІІ місце – Вайнер Маргарита, учениця Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Гульт С.М.).

- ІІІ місце – Максимчук Кароліна, учениця Борбинської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Деркач Н.Б.);

- ІІІ місце – Москалюк Вікторія, учениця П`яннєвської філії І-ІІ ст. Острожецького ліцею (керівник  Пагула Є.В.).

ІІ вікова категорія :

• І місце – Березовська Світлана, учениця Борбинської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Деркач Н.Б.);
  • ІІ місце – Дмитрук Софія, учениця Малинської філії І-ІІ ст. Острожецького ліцею (керівник Ярощук Т.Л.);
  • ІІІ місце – Левицька Анастасія, учениця Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Гульт С.М.);
  • ІІІ місце – Плужнікова Анна, учениця Острожецького ліцею (керівник Герасимчук В.М.).

2. Переможці у номінації «Інсценізація» в ІІ віковій категорії:

- І місце - колектив у складі Ковальчук Анни, Яковець Христини, Наумчук Вікторії, Черниш Анни, учениці Острожецького ліцею (керівник Герасимчук В.М.).

Голова Острожецької громади Тарас Гордійчук висловлює подяку усім учасникам конкурсу та журі. Щиро вітає переможців, бажає успіхів та нових досягнень!