В Острожецькій сільській раді 22 лютого відбулася нарада керівників закладів освіти та представників Млинівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби

Дата: 23.02.2021 15:39

В Острожецькій сільській раді 22 лютого відбулася нарада керівників закладів освіти, на яку були запрошені начальник Млинівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби Олександр Опалак та головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Млинівського районного управління – державний інспектор Тетяна Кошмак.

Відповідно до Регіонального плану заходів щодо створення належних умов для безпечного та якісного харчування в закладах освіти на нараді обговорювалося ряд питань, а саме:

• організації харчування закладами освіти;
  • оформлення документів по харчоблоках;
  • надання освітніх послуг  в умовах адаптивного карантину з 24.02.2021 року;
  • особливості ЗНО-2021.

Зокрема, на нараді розглядали питання щодо сучасних підходів до організації харчування, формування культури здорового харчування та впровадження у закладах освіти нових стандартів щодо харчування.