Давайте поважати працю кожного!

Дата: 19.02.2021 11:16

На території Острожецької територіальної громади знаходиться 135 кілометрів доріг:

-       91 км. – це комунальні дороги, які знаходяться в населених пунктах та обслуговуються Острожецькою сільською  радою;

-       25,4 км. – це дороги загального користування місцевого значення (сполучають 14 сіл громади між собою) обслуговуються Рівненською ОДА;

-       18,6 км. – це територіальний шлях Державного значення Т1813, який пролягає від с. Городниця до с. Борбин та обслуговується службою автомобільних доріг в Рівненській області.

Однак, незважаючи на приналежність доріг, розчищення здійснюється у послідовності першочергового значення, щоб забезпечити перш за все автобусне сполучення, доїзд до шкіл, садочків, а також храмів та кладовищ.

Для розчищення доріг громади задіяно дві одиниці техніки комунального підприємства сільської ради «Господар», а також на допомогу відгукнулися АФ «КАМАЗ-АГРО», ТзОВ «ІДНА», ТОВ «СБЕ УКРАЇНА РІВНЕ» та ПСП «Хлібна нива» (с. Новосілки), за яку щиро дякуємо.

Техніка працювала і вдень, і вночі, але враховуючи складність заметів та кількість наявної техніки, розчистити дороги всім одночасно неможливо.

Проте, завдяки спільним зусиллям та співпраці небайдужих людей невдовзі буде розчищено кожну вулицю громади.

Дякуємо за розуміння та підтримку!