КНП «Острожецька районна лікарня» надає якісні послуги УЗ-досліджень

Дата: 25.01.2021 17:23

Шановні мешканці громади! Повідомляємо, що у КНП «Острожецька районна лікарня» ви маєте можливість отримати якісні послуги УЗ-досліджень у зв’язку із придбанням більш сучасного апарату УЗД.

Даний прилад – це ультразвукова цифрова кольорова система, яка має величезний набір можливостей для точної діагностики, має усі режими досліджень і розрахунків. Апарат дуже швидкий і точний у використанні.

Ця ультразвукова система діагностики включає в себе абсолютно усі області УЗ-досліджень, проводить діагностичні обстеження дуже якісно та швидко.

УЗД апарат застосовується в різноманітних областях діагностики: в акушерстві та гінекології, кардіології та урології, для обстежень щитовидної залози, молочної залози, черевної порожнини, також суглобів і судин.

Будьте здорові!