Борбинський НВК на третьому місці по фінансуванню серед об’єктів Рівненщини, які отримають кошти ДФРР у 2021 році

Дата: 15.01.2021 15:05

У Державному бюджеті на 2021 рік Державний фонд регіонального розвитку сформований у розмірі 4,5 млрд гривень, з них для Рівненщини передбачили 160,6 млн гривень.

Перелік проектів для фінансування у 2021 році за рахунок коштів ДФРР:

1. Спортивний комплекс комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву» Рівненської обласної ради на території Шпанівської сільської ради (в районі вул. Макарова в м. Рівному) – будівництво універсального спортивного залу» (49 млн грн. )
  2. Фізкультурно-оздоровчий басейн на базі Костопільської дитячо-юнацької спортивної школи по пров. Артилерійському, 5а, в м. Костополі - будівництво (9 млн грн).
  3. Дитячо-юнацька спортивна школа Здолбунівської районної ради по вул. Парковій в м. Здолбунові - будівництво спортивного залу» (5 млн грн)
  4. Реконструкція спорткомплексу «Меблевик» по вул. К.Прокопчука, 45а в смт Смига Дубенського району (5 млн грн);
  5. Загальноосвітня школа I - III ступеня по вул. Нова, 38, в с. Цепцевичі Сарненського району – будівництво» (15,5 млн грн)
  6. Навчально-виховний комплекс по вул. Шкільній, 11, в с. Борбин Млинівського району – будівництво» (17,1 млн грн)
  7. Дошкільний навчальний заклад ясла-садок по вул. Коновальця, 16, у м. Рівному ? будівництво» (60 млн грн).

Приємно, що спільними зусиллями Рівненської обласної держадміністрації, Млинівської районної держадміністрації, Острожецької громади продовжуємо будівництво надважливого закладу.