В Острожецькій громаді відбувся І відбірковий етап обласного етноконкурсу колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «Вифлеємська зірка»

Дата: 06.01.2021 13:54

В Острожецькій сільській раді відбувся І відбірковий етап обласного етноконкурсу колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «Вифлеємська зірка» серед учнів навчальних закладів, метою якого є залучення учнівської молоді до вивчення та популяризації кращих зразків українського народного мистецтва та збереження традицій, стародавніх звичаїв українського народу.

За підсумками журі визначені переможці:

• Колектив «Різдвяна зірка» Острожецького ліцею (І місце);
  • Колектив «Різдвяна зірка» Борбинської ЗОШ І-ІІІ ст. (ІІ місце);
  • Колектив «Веселка»  П`яннєвської філії І-ІІ ст Острожецького ліцею (ІІІ місце).

Переможці І відбіркового етапу (1 місце) представлятимуть Острожецьку громаду в ІІ обласному етапі етноконкурсу колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «Вифлеємська зірка».

Голова Острожецької громади Тарас Гордійчук висловлює слова вдячності всім учасникам конкурсу, а також керівникам за підготовку учнів!