Програма засідання №3 методичного об’єднання вчителів 2,3 класів

Дата: 04.01.2021 17:24

Програма засідання №3 методичного об’єднання вчителів 2,3 класів Острожецької сільської ради

12 січня 2021року (дистанційно)

Тема. Шляхи,форми і методи удосконалення освітнього процесу.Використання інноваційних технологій на уроках в початкових класах.

09.00-09.10 Реєстрація учасників засідання методичного об’єднання

09.10-09.30 Виступ.Проектна діяльність на уроках Нової української             школи.

Павлишина Т.О.,вчитель початкових класів

Острожецького ліцею імені І.Єремеєва

09.30-09.00  Повідомлення на тему.Методи і прийоми проведення занять з позакласного читання в початковій школі.

Гульт Л.В.,вчитель початкових класів

Борбинської  ЗОШ І-ІІІст.

09.50-10.10 Виступ.Робота з дітьми з розладами аутичного спектру в інклюзивному класі.

Ноздрачова Т.О.,

асистент вчителя початкових класів

Острожецького ліцею імені І.Єремеєва

10.10-10.50 Практичне заняття.Нетрадиційні техніки малювання.

Репецька К.М.,

асистент вчителя  початкових класів

Острожецького ліцею імені І.Єремеєва

10.50-11.30 Майстер-клас « У творчій співдружності».

Парфенюк В.В.,

вчитель початкових класів

Малинської філії І-ІІст.

Острожецького ліцею  імені І.Єремеєва

11.30-11.50 Огляд новинок методичної літератури та інтернет-ресурсів з теми «Шляхи,форми і методи удоскона-лення освітнього процесу.Використання інноваційних технологій на уроках в початкових класах.»

Савич О.Г.,

вчитель початкових класів

Новосілківської філії Іст.

Уїздецької ЗОШ І-ІІІст.

11.50-12.20   Творчий звіт вчителів,що атестуються.

Вчителі,що атестуються.

12.20-12.40  Підсумок роботи засідання методичного об’єднання.

Парфенюк В.В.,

керівник методичного об’єднання