Матеріали методично-практичного онлайн-засідання вчителів української мови і літератури та зарубіжної літератури

Дата: 08.10.2020 12:29

«Ознайомлення з планом  роботи

методичного обєднання  на 2020-2021 навчальний рік та умовами проведення конкурсу «Учитель року -2021»

(номінація «Українська мова та література»)

Лукянець Віта Василівна,

керівник методичного об’єднання

вчителів української мови та літератури,

зарубіжної літератури

вчитель Острожецького ліцею імені І.Єремеєва

З планом роботи  методичного об’єднання можна ознайомитись на сайті Острожецької сільської ради, а саме «Острожецька громада» - «Комунальні заклади» - «Методична робота …» (за вашими побажаннями скину кожному на електронки).

14 вересня 2020 року розпочинається  реєстрація учасників всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», що триватиме до 04 жовтня.  Конкурс  проводиться у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Математика», «Трудове навчання» і вперше після тривалої перерви – «Керівник закладу освіти».

Конкурс розпочнеться 1 листопада 2020 року змаганнями зонального туру, переможці якого будуть випробовувати свої сили на регіональному рівні. Три конкурсні випробування першого туру проходитимуть дистанційно.

Серед завдань для учасників – вміння організації освітнього процесу в дистанційному режимі, які вони набули під час карантину.

У фіналі в кожній номінації змагатимуться 25 вчителів з усіх областей України. Детальніше – в Умовах конкурсу   (див. на сайті МОН України)

Етапи конкурсу будуть такі:

• реєстрація: 14 вересня  – 04 жовтня 2020 року;
  • перший (зональний) тур: 01 – 30 листопада 2020 року;
  • другий (обласний) тур:01 грудня 2020 року – 28 лютого 2021 року;
  • третій тур конкурсу: квітень 2021 року.

Усіх , хто бажає взяти участь , прохання зареєструватися.