В Острожецькій ОТГ відбувся І етап обласного конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції»

Дата: 16.11.2020 12:56

В Острожецькій сільській раді 13 листопада відбувся І етап обласного конкурсу дитячого малюнка «Україна без корупції» серед навчальних закладів Острожецької громади, метою якого є підвищення соціальної активності учнів, стимулювання їх творчої діяльності, формування негативного ставлення до корупції як суспільно негативного явища.

За підсумками журі визначені переможці по 3-ох вікових категоріях:

• у першій віковій категорії (6-10 років)– Синюк Станіслав Сергійович, учень 4 класу Малинської філії І-ІІ ст Острожецького ліцею;
  • у другій віковій категорії (11-14 років) – Шарун Ярослав Валентинович, учень 7 класу Острожецького ліцею;
  • у третій віковій категорії (15-18 років) – Устимчук Юлія Романівна, учениця Борбинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Переможці І  етапу представлятимуть Острожецьку громаду в ІІ обласному конкурсі дитячого малюнка «Україна без корупції».

Голова Острожецької ОТГ Тарас Гордійчук висловлює слова вдячності усім учасникам конкурсу.  А також щиро вітає переможців, бажаючи нових досягнень та успіхів!