В Острожецькій ОТГ відбулися змагання з мініфутболу пам’яті Героя України, Героя Небесної сотні Івана Тарасюка

Дата: 10.11.2020 12:59

В Острожецькій громаді 1 листопада 2020 року відбулися змагання з мініфутболу пам’яті Героя України, Героя Небесної сотні Івана Тарасюка, який 20 лютого 2014 року був убитий пострілом снайпера на вулиці Інститутській у місті Києві. Снайперська куля забрала його 21-річне молоде життя, але друзі Івана Тарасюка присвячують щорічний турнір в память про свого товариша, який був воротарем у ФК «Олика».

У змаганнях взяли участь 8 команд, серед яких 6 команд із Ківерцівського району  Волині (ФК «Олика», ФК «Олика-2», ФК «Цумань», ФК «Олика» (юнаки), ФК «Колос», ФК «Башлики») і дві команди  із Острожецької ОТГ (ФК «Камаз-Агро», ФК «Ветеран»).

Цьогоріч матчі проходили в Острожецькій ОТГ  на стадіоні  ФСК «Горизонт» та на футбольному полі зі штучним покриттям.

У вирішальному поєдинку зійшлися «Камаз-Агро» та ФК «Башлики»?. У гострій, безкомпромісній боротьбі перше місце зайняла футбольна команда Острожецької ОТГ «Камаз-Агро».

Голова Острожецької ОТГ Тарас Гордійчук щиро вітає переможців, а також висловлює слова вдячності організаторам турніру, усім учасникам за гру, бажаючи усім успіхів та нових досягнень!