В Острожецькій ОТГ відбувся І відбірковий етап обласного огляду-конкурсу читців-гумористів «Поліські пересмішники»

Дата: 02.11.2020 14:29

В Острожецькій сільській раді відбувся І відбірковий етап обласного дистанційного огляду-конкурсу читців-гумористів «Поліські пересмішники» серед  талановитих учнів загальноосвітніх навчальних закладів Острожецької громади, які вміло популяризують художнє слово, розвивають кращі традиції українського гумору.

За підсумками журі визначені переможці по 2-ох вікових категоріях:

У першій віковій категорії (9-13 років):

- І місце - Войтюк Ангеліна Петрівна, учениця 4 класу Малинської філії І-ІІ ст. Острожецького ліцею (керівник – Павлюк Світлана Василівна);

- ІІ місце – Козак Анна Віталіївна, учениця 6 класу Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник – Савчук Оксана Дмитрівна);

- ІІІ місце – Ковальчук Володимир Володимирович, учень 7 класу Острожецького ліцею (керівник – Герасимчук Валентина Миколаївна).

У другій віковій категорії (14-18 років):

- І місце - Савич Максим Володимирович, учень 10 класу Острожецького ліцею (керівник – Герасимчук Валентина Миколаївна);

- ІІ місце – Новосад Михайло Русланович, учень 10 класу Борбинської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник – Деркач Наталія Богданівна);

- ІІІ місце – Левицька Анастасія Тарасівна, учениця 8 класу Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник – Савчук Оксана Дмитрівна).

Переможці І відбіркового етапу (1-ші місця) представлятимуть Острожецьку громаду в ІІ обласному етапі огляду-конкурсу читців-гумористів «Поліські пересмішники».

Голова Острожецької ОТГ Тарас Гордійчук висловлює слова вдячності усім учасникам конкурсу, керівникам за підготовку учнів, журі – за плідну працю! А також щиро вітає переможців, бажаючи нових успіхів та досягнень!