Все найкраще – дітям!

Дата: 23.10.2020 17:46

В Острожецькій ОТГ турбота про дітей та їх здоров’я є одним з найважливіших пріоритетів керівництва громади. Саме тому з метою створення безпечного та комфортного середовища для проведення вільного часу учнів у загальноосвітніх навчальних закладах громади встановлено нові дитячі майданчики та вуличні тренажери.

Майданчики для дітей встановлено у П’яннєвській та Малинській філіях Острожецького ліцею імені І.Єремеєва, Новосілківській філії Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, які забезпечать правильний фізичний розвиток дітей, зміцнення організму, здорові умови перебування учнів на свіжому повітрі.

В Уїздецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів та Острожецькому ліцеї імені І.Єремеєва встановлено комплекс сучасних вуличних тренажерів, які являються безпечним видом фітнесу, адже всі рухи виконуються під вагою власного тіла. Тому займатися на тренажерах можуть діти різних вікових категорій.

Відтепер діти матимуть змогу тренувати різні групи м'язів на свіжому повітрі, цікаво та з користю проводити своє дозвілля на нових майданчиках. Адже, як відомо, в здоровому тілі – здоровий і дух!