Придбання житла для дитини, позбавленої батьківського піклування

Дата: 20.10.2020 14:34

В Україні триває реалізація державної програми допомоги дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування та осіб з їх числа. У зв’язку з цим у держбюджеті передбачено субвенцію, метою якої є надання державної фінансової допомоги місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування для реалізації Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

Острожецькою сільською радою здійснено підбір житла для особи з числа дітей позбавлених батьківського піклування, що походить із нашої громади та рішенням виконкому № 62 від 29.11.2012 року перебуває на квартирному обліку.

16 вересня рішенням районної комісії надано дозвіл на придбання житла за договором купівлі-продажу за рахунок субвенції державного бюджету 2019 року.

Комісією було проведено обстеження будинку. Обраний будинок придатний для проживання, відповідає технічним нормам та санітарно-гігієнічним вимогам.