Придбання медичного обладнання для КНП "Острожецька районна лікарня"

Дата: 18.10.2020 16:36

В Україні триває медична реформа, яка стимулює медичні заклади надавати якісні послуги. Для надання якісних медичних послуг необхідно оновлювати медичне обладнання.

Протягом 2020 року за кошти сільського бюджету для Острожецької районної лікарні придбано нове медичне обладнання:

- біохімічний аналізатор крові;

- шприцевий насос;

- апекс локатор;

- ендо мотор;

- концентратор кисню для медичного використання.

Загальна вартість придбання – 167,801 тис.грн.

За сприяння голови Рівненської ОДА Віталій Коваль та депутата обласної ради Алла Черній для лікарні передано апарат штучної вентиляції легень.

Вартість даного обладнання – 725,000 тис.грн.

На завершальному етапі – придбання апарату УЗД. Даний апарат буде придбаний за кошти сільської ради та меценатів, а саме: Євгена Єремеєва, Володимира Голуба та Євгена Дудки.

Завдяки перемозі в обласному конкурсі проектів (2019 рік) для лікарні було придбано стоматологічне обладнання, що надало можливість покращити та розширити професійні можливості стоматологів.

Загальна його вартість 190,500 тис.грн., з яких 40,500 тис.грн. – кошти місцевого бюджету і 150,000 тис.грн. – кошти залучені з обласного бюджету.

Голова Острожецької ОТГ Тарас Гордійчук висловлює вдячність всім, хто долучається до розбудови та збереження медичного закладу на території нашої громади.