«Людина живе доти, допоки її пам’ятають». В Острожці відбувся турнір з міні-футболу «Кубок пам’яті Ігоря Єремеєва»

Дата: 15.08.2017 16:48

Щороку в другій половині серпня на ФСК «Горизонт» у селі Острожець відбувається турнір з міні-футболу «Кубок пам’яті Ігоря Єремеєва». Цьогоріч змагання відбулися у неділю 13 серпня. Рівно два роки тому цього дня не стало видатного політика, мецената та просто хорошої людини – Ігоря Єремеєва.

Фото без описуВідкривали змагання голова Острожецької сільської ради Тарас Гордійчук та ініціатори та спонсори цього дійства – генеральний директор компанії «Євротон» Ярослава Острожчук та співробітник компанії «Континіум», особистий водій покійного Ігоря Мироновича, Олександр Гордійчук. Також спонсором турніру був начальник управління економічної безпеки нафтового бізнесу компаній «Континіум» Ігор Стасюк.

Підняти прапор під звучання Гімну України у виконанні духового оркестру із села Новоукраїнка випала честь колишньому директору Острожецького НВК Володимиру Козлюку, капітанові команди-переможця минулорічного турніру ФК «Ярославичі» та Олександру Гордійчуку.

«Людина живе доки, допоки її пам’ятають. Ігор Єремеєв дуже багато зробив для жителів нашого села і пам’ять про нього завжди житиме у всіх його добрих справах», – сказав Тарас Миколайович. Та побажав усім командам удачі. «Нехай переможе найкращий», – додав він.

Змагалися за кубок 16 футбольних команд із Млинівського району. Вперше була представлена і команда працівників Острожецької сільської ради.

Фото без описуУ перервах між зустрічами вболівальників розважали танцями та співами місцеві таланти, а саме зразковий аматорський хореографічний колектив «Фрідом» та юна вокалістка Наталія Возняк.

Не забули організатори і про наймолодших вболівальників – їм безкоштовно роздавали свіжу випічку та морозиво.

За результатами запеклих поєдинків перемогу та перехідний кубок турніру виборола команда «Стела» із села Залав’є. Футболісти із команди «Путилівка» (Довгошиї) – другі, СК «Ярославичі» – треті.

Крім того, відзначили кращого бомбардира. Ним став Дмитро Антосюк (ФК «Стелла»). Кращим воротарем турніру став Сергій Михальчук (ФК «Путилівка»), а кращим гравцем – Роман Кицанюк (ФК «Ярославичі»). Гравці отримали пам’ятні нагороди та медалі.