«Вони вистояли, не вистояв бетон»: у Борбині вшанували пам’ять кіборга Петра Полицяка

Дата: 20.02.2018 16:30

Сьогодні, 20 лютого, у Борбинській ЗОШ відбулася година-реквієм, присвячена пам’яті Петра Полицяка та героям Небесної Сотні.

Під час заходу розповідали про дитинство та юність кіборга.

На захід запросили маму та бабусю Героя, життя якого забрав Донецький аеропорт.

Голова Острожецької сільської ради Тарас Гордійчук щиро подякував батькам Петра Полицяка, які виростили та виховали справжнього Героя та звернувся до присутніх школярів.

«Я хочу, щоб ви пам’ятали тих хлопців, які відділи найцінніше – своє життя. У свої неповні 22 роки він житель нашої громади віддав своє життя, навіть його не побачивши. Віддав за те, щоб ми могли спокійно відвідувати школу, милуватися сонячним небом, просто насолоджуватися життям», – сказав Тарас Миколайович.

В.о. старости Уїздецького старостинського округу Анатолій Троцюк пригадав той день, коли після місяця очікувань, молитв та сподівань стало відомо, що хлопця уже немає сереж живих.

«Петро віддав своє життя за нас. Тому я щиро хочу подякувати мамі, бабусі, усій родині, що виховали такого сина», –  додав Анатолій Степанович.

Ми назавжди запам’ятали подвиг наших захисників. Вони безстрашні. Незламні. Кіборги. Вони – легенда.

Світла пам’ять загиблим. Здоров’я та миру всім, хто повернувся живим.

Пам’ятаємо. Поважаємо. Слава Героям України!